dolnośląskie,  Podróże,  Polska

Jarmark świąteczny we Wrocławiu

Jarmark we Wrocławiu przyciąga co roku rzesze turystów nie tylko z Polski, ale również z innych europejskich krajów. Przechadzając się między stoiskami, często słyszeliśmy czeski, słowacki, niemiecki czy hiszpański. Wśród zapachu kiełbasek, kołaczy i grzańca, można było zrobić sobie zdjęcie z krasnalami albo przejechać się na karuzeli w Bajkowym Lasku. W tym roku oprócz Rynku Głównego, atrakcje również czekały na Placu Solnym.

Jeśli nie są Ci straszne tłumy, warto poczekać do wieczora i zobaczyć pięknie oświetlone atrakcje i okoliczne zabytki. Piękna biała choinka robi wrażenie, a na scenie tuż obok niej można posłuchać kolęd i chórów. Z pewnością da się tutaj wyczuć magiczny klimat, który obudzi w chyba każdym świątecznego ducha.

Warto wspomnieć, że portal Skyscanner, umieścił Wrocław na pierwszym miejscu w rankingu TOP 10 najpiękniejszych jarmarków świątecznych w Europie.

Zapraszamy na obszerną fotorelacje z tego wydarzenia. Jarmark trwa do 22 grudnia, więc macie jeszcze czas, aby się tam wybrać i spędzić miłe chwile.