Instagram,  Tech

Ulubione profile podróżnicze na instagramie

Urlop w końcu nadszedł, a z nim już wkrótce wyczekany i upragniony wyjazd na Gran Canarie. Wstępny plan zwiedzenia wyspy już stworzyłam, ale wiadomo, będziemy go dostosowywać w zależności od pogody czy naszych chęci. Marzę o tym, aby odpocząć, jednak leżenie plackiem na plaży przy hotelu cały tydzień to nie dla mnie. Chciałabym poznać, chociaż troszkę tę wyspę i zobaczyć najciekawsze miejsca. O pobycie na Gran Canarii będą wpisy (tutaj i na Cudownych Podróżach), więc zaglądajcie.

Przy okazji wyjazdu, chciałam się z Wami podzielić podróżniczymi kontami na Instagramie, niedoścignione idealne zdjęcia z miejsc, do których pewnie nie będzie mi nigdy dane dotrzeć inspirują do ruszenia się gdzieś dalej. Jeśli jakimś cudem jeszcze nie słyszeliście o tych kontach, to polecam je obserwować.

1.  a_girlwhotravels

2. theblondeflamingo

3. saltinourhair

4. doyoutravel

5. gypsea_lust

6. haylsa

7. heleneinbetween

8. katie.one

9. ohhcouture

10. polabur

11. travel_inhershoes

Przy okazji zapraszam do obserwowania mojego Instagrama 🙂 Z powodu wyjazdu będzie tu na blogu, troszkę cicho przez kolejne dni. To właśnie na Instagramie możecie mnie spotkać najczęściej i być na bieżąco z tym co się u mnie dzieje. Dajcie znać w komentarzach jakie są Wasze ulubione podróżnicze konta, chętnie dowiem się o jakiś nowych.